Keres�s

Rovatok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Nyilvántartások
 
Western
 
Vezetőség
 
Nevezési lapok
 
Archívum
 
 
Göd, Szálender OB. A. kat.
Göd Szálender Tanya 2009.08.22.23.              
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés      
3 2 Dörnyei Laura Wrangler trail gyerek   1 GÖD OB A 3X  
5 17 Szentpéteri Fanni Fanni trail gyerek   2 GÖD OB A 3X  
4 36 Kenéz Petra Ördög trail gyerek   3 GÖD OB A 3X  
6 1 Dörnyei Regina Wrangler trail gyerek   4 GÖD OB A 3X  
1 24 Marsi Alexandra Dusika trail gyerek   dq GÖD OB A 3X  
2 56 Renkó Sarolta Moncsi trail gyerek   dq GÖD OB A 3X  
7 98 Bencze Cintia Jessy James trail gyerek   dq GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
3 22 Fehérvári Pálma Molly trail youth   1 GÖD OB A 3X  
2 27 Meinhard Sarolta Röpke trail youth   2 GÖD OB A 3X  
1 11 Harminc Viktória Dusika trail youth   dq GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
5 3 Dörnyei József Wrangler trail amateur   1 GÖD OB A 3X  
8 22 Fehérvári Pálma Molly trail amateur   2 GÖD OB A 3X  
1 23 Gergely Kata Füles trail amateur   3 GÖD OB A 3X  
6 14 Blank Dóri Donna trail amateur   4 GÖD OB A 3X  
4 18 Gergely Kata Sunset trail amateur   5 GÖD OB A 3X  
2 79 Urbán Péter Remény trail amateur   dq GÖD OB A 3X  
7 41 Tóth László Bóbita trail amateur   dq GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
2 100 Szalontai Virág Yenki trail open   1 GÖD OB A 3X  
3 14 Blank Dóri Donna trail open   2 GÖD OB A 3X  
1 3 Dörnyei József Wrangler trail open   3 GÖD OB A 3X  
4 23 Gergely Kata Füles trail open   dq GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
        superhorse-reining bemutató     GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő helyezés GÖD OB A 3X  
1 11 Harminc Viktória Dusika lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
1 50 Meinhard Sarolta Cherokee lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
1 76 Drávai Dorottya Gled Impressive Skip lassúsági verseny   1 GÖD OB A 3X  
2 74 Pap Miléna Apache lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
2 98 Bencze Cintia Jessy James lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
2 100 Szalontai Virág Yenki lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
3 14 Blank Dóri Donna lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
3 17 Szentpéteri Fanni Fanni lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
3 3 Dörnyei József Wrangler lassúsági verseny     GÖD OB A 3X  
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
1 4 Dörnyei Regina Bori pole bending gyerek 45,02 37,28 1 GÖD OB A 3X
2 9 Meinhardt Orsolya Lenke pole bending gyerek 53,97 57,46 2 GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
1 27 Meinhardt Sarolta Röpke pole bending youth 23,22 1 GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
4 25 Kastély Attila CD pole bending open 20,87 22,79 1 GÖD OB A 3X
1 5 Dörnyei József Flit pole bending open 22,36 2 GÖD OB A 3X
2 89 Ladjánszki Roland Pityu pole bending open 22,70 28,06 3 GÖD OB A 3X
3 77 Tisch Roland Revans pole bending open 23,61 22,96 4 GÖD OB A 3X
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám cow1 idő1 cow2 idő2 helyezés
1 Tisch Ranch Team Tisch Roland, Tóth Kata, Kastély Attila Revans, Great, CD team pening open 0 3 58 1
5 Néma Coltok Kastély Attila, Dörnyei József, Szalontai Zoltán CD, Whiskey, Joshua team pening open 3 58 2
2 Puff Walter András, Dörnyei József, Szalontai Zoltán Sisco, Flit, Joshua team pening open 0 3 61 3
4 Walter Ranch Team Walter András, Tisch Roland, Dörnyei József Sisco, Revnas, Whiskey team pening open 3 64 2 76 4
7 Ráadás Walter András, Kastély Attila, Dörnyei József Sisco, CD, Flit team pening open 3 67 0 5
6 Édes Hármas II. Tóth Kata, Tisch Roland, Dörnyei József Revans, Great, Whiskey team pening open 2 81 0 6
3 Black and White Marsi Alexandra, Fejér Bogi, Drávai Dorottya Duskia, You Mamas Best, Gled Impressive skip team pening open 0 0 7
összevetés Tisch Ranch Team Tisch Roland, Tóth Kata, Kastély Attila Revans, Great, CD team pening open     3 27,85  
összevetés Néma Coltok Kastély Attila, Dörnyei József, Szalontai Zoltán CD, Whiskey, Joshua team pening open          
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő pont helyezés    
  77 Tisch Roland   ranch roping       GÖD OB A 3X
  25 Kastély Attila   ranch roping       GÖD OB A 3X
                   
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő pont helyezés    
  77 Tisch Roland Revans roping       GÖD OB A 3X
  25 Kastély Attila CD roping       GÖD OB A 3X
                   
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X    
1 17 Szentpéteri Fanni Fanni horsemanship gyerek   dq GÖD OB A 3X  
2 56 Renkó Sarolta Moncsi horsemanship gyerek   dq GÖD OB A 3X  
3 24 Marsi Alexandra Dusika horsemanship gyerek   1 GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
4 22 Fehérvári Pálma Molly horsemanship youth   1 GÖD OB A 3X  
3 99 Fejér Bogi You Mamas Best horsemanship youth   2 GÖD OB A 3X  
2 11 Harminc Viktória Dusika horsemanship youth   3 GÖD OB A 3X  
1 76 Drávai Dorottya Gled Impressive skip horsemanship youth   4 GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
4 22 Fehérvári Pálma Molly horsemanship amateur   1 GÖD OB A 3X  
1 99 Fejér Bogi You Mamas Best horsemanship amateur   2 GÖD OB A 3X  
3 75 Urbán Péter Mítosz horsemanship amateur   3 GÖD OB A 3X  
2 23 Gergely Kata Füles horsemanship amateur   dq GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
  17 Szentpéteri Fanni Fanni pleasure gyerek   1 GÖD OB A 3X  
  98 Bencze Cintia Jessy James pleasure gyerek   2 GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
  76 Drávai Dorottya Gled Impressive skip pleasure youth   1 GÖD OB A 3X  
  74 Pap Miléna Apache pleasure youth   2 GÖD OB A 3X  
  22 Fehérvári Pálma Molly pleasure youth   3 GÖD OB A 3X  
  99 Fejér Bogi You Mamas Best pleasure youth   4 GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
  76 Drávai Dorottya Gled Impressive skip pleasure amateur   1 GÖD OB A 3X  
  22 Fehérvári Pálma Molly pleasure amateur   2 GÖD OB A 3X  
  99 Fejér Bogi You Mamas Best pleasure amateur   3 GÖD OB A 3X  
  75 Urbán Péter Mítosz pleasure amateur   4 GÖD OB A 3X  
  23 Gergely Kata Füles pleasure amateur   dq GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
  100 Szalontai Virág Yenki pleasure open junior   1 GÖD OB A 3X  
              GÖD OB A 3X  
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám pont helyezés GÖD OB A 3X  
  23 Gergely Kata Füles pleasure open senior   1 GÖD OB A 3X  
  76 Drávai Dorottya Gled Impressive skip pleasure open senior   2 GÖD OB A 3X  
  99 Fejér Bogi You Mamas Best pleasure open senior   3 GÖD OB A 3X  
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő pont helyezés GÖD OB A 3X
2 67 Szabó Béla Sharon cowboy race 1.34   1 GÖD OB A 3X
3 77 Tisch Roland Revans cowboy race 1.47   2 GÖD OB A 3X
5 16 Bagi Imre Chato cowboy race 1.57   3 GÖD OB A 3X
1 12 Katona Zsolt Cindy cowboy race 1.66   4 GÖD OB A 3X
4 73 Tóth Kata Great cowboy race 2.61   5 GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
2 4 Dörnyei Regina Bori barrel racing gyerek 35.94 32.28 1 GÖD OB A 3X
1 9 Meinhard Orsolya Barbi barrel racing gyerek 48.79 59.38 2 GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
1 27 Meinhard Sarolta Röpke barrel racing youth 21.88 1 GÖD OB A 3X
2 28 Pap Miléna Rebeka barrel racing youth 28.97 26.64 2 GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
1 82 Szabó Béla Big Speed barrel racing amateur 21.60 34 1 GÖD OB A 3X
3 77 Tisch Roland Revans barrel racing amateur 22.21 22.06 2 GÖD OB A 3X
2 73 Tóth Kata Great barrel racing amateur 25.30 24.87 3 GÖD OB A 3X
                GÖD OB A 3X
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám idő1 idő2 helyezés GÖD OB A 3X
4 25 Kastély Attila CD barrel racing open 19.19 21.34 1 GÖD OB A 3X
2 89 Ladjánszki Roland Pityu barrel racing open 21.52 20.31 2 GÖD OB A 3X
3 29 Nagy Tóth Zsolt Kackiás barrel racing open 20.46 20.66 3 GÖD OB A 3X
1 6 Dörnyei József Whiskey barrel racing open 22.13 22.25 4 GÖD OB A 3X
5 5 Dörnyei József Flit barrel racing open 22.49 22.24 5 GÖD OB A 3X
                   
rajtsorrend startszám név lónév versenyszám cow1 idő1 cow2 idő2 helyezés
8 Túl a barátságon Kastély Attila, Dörnyei József CD, Whiskey ranch sorting open 0 0 9 90 1
11 Rád bízom Tóth Kata, Katona Zsolt Great, Cindy ranch sorting open 0 0 7 90 2
10 Bull Killers Walter András, Szalontai Zoltán Joshua, WR Red Dinamic ranch sorting open 0 0 6 90 3
6 Marhák Dörnyei József, Tisch Roland Revans, Flit ranch sorting open 6 90 0 0 4
1 Walter Team Walter András, Dörnyei József Sisco, Whisky ranch sorting open 5 90 5 90 5
3 Paint horses Kastély Attila, Tisch Roland Revans, CD ranch sorting open 0 0 4 90 6
7 Csak Csajok Tóth Kata, Molnár Brigitta Whiskey, Great ranch sorting open 4 90 1 90 6
12 Sose csináltuk Ladjánszki Roland, Katona Zsolt Pityu, Cindy ranch sorting open 0 0 3 90 8
2 Rezesbanda Katona Zsolt, Szalontai Zoltán Joshua, Cindy ranch sorting open 0 0 1 90 9
összevetés Marhák Dörnyei József, Tisch Roland Revans, Flit ranch sorting open 7 90      
összevetés Bull Killers Walter András, Szalontai Zoltán Joshua, WR Red Dinamic ranch sorting open 8 90      
4 Ex elnökök Dörnyei József, Szalontai Zoltán Flit, Joshua ranch sorting open 0 0 0 0 0
5 Remény Ranch Urbán Péter, Farkas Csaba Remény, Disney ranch sorting open 0 0 0 0 0
9 Tisch Ranch Team Tóth Kata, Tisch Roland Revans, Great ranch sorting open 0 0 0 0 0
 
PARTNEREK
weboldalkďż˝szďż˝tďż˝s, webdesign, weblapkďż˝szďż˝tďż˝s © 2008 Magyar Lovas szďż˝vetsďż˝g www.lovasszovetseg.hu