Keres�s

Rovatok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Nyilvántartások
 
Western
 
Vezetőség
 
Nevezési lapok
 
Archívum
 
 
El Bronco OB A kat. 2010.06.19-20. eredménylista
Eredménylista letölthető:
http://www.western-szakag.hu/sites/default/files/broncoeredm%C3%A9nylista2010061920.xls
 
                   
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
11 BARANYAI KINGA DOCO DIANA LENA trail gyerek 37 1          
19 KARL KITTI FANNY trail gyerek 34 2          
15 BUSAI SZABINA PIHE trail gyerek 3 3          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
11 BARANYAI KINGA DOCO DIANA LENA trail youth 67,5 1          
53 LEDNECZKI VERONIKA SZELÍD trail youth 63,5 2          
15 BUSAI SZABINA PIHE trail youth 0          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
8 PÉTERVÁRI SOMA VIHAR trail amateur 63,5 1          
23 GERGELY KATA FÜLI trail amateur 63 2          
6 CSAPÓ SÁNDOR SPIRIT trail amateur 0          
7 POLLÁK TAMÁS WRANGLER trail amateur 0          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
7 POLLÁK TAMÁS WRANGLER trail open  69 1          
40 LEDNECZKI LÁSZLÓ SZELÍD trail open  68 2          
27 POLÁNYI MÁTÉ SPIRIT trail open  65 3          
34 SIMON ISTVÁN MOLLY trail open  0          
23 GERGELY KATA FÜLI trail open               
1 SZALONTAI VIRÁG  YENKEE KING trail open               
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
124 KISS NOÉMI BRANDY BAR MALBEC w. pleasure gyerek   1          
11 BARANYAI KINGA DOCO DIANA LENA w. pleasure gyerek   2          
19 KARL KITTI FANNY w. pleasure gyerek   3          
15 BUSAI SZABINA PIHE w. pleasure gyerek   4          
21 MATUS PANNA ESSES SWEET SOLANO w. pleasure gyerek   5          
18 BERNÁTH VANESSZA FURA w. pleasure gyerek              
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
16 HEFFLER HELKA TB DOCS ARCHIE w. pleasure youth   1          
22 FEHÉRVÁRI PÁLMA REDSKIN COCO w. pleasure youth   2          
25 DRÁVAI DOROTTYA GLAD IMRESSIVE SKYP w. pleasure youth   3          
53 LEDNECZKI VERONIKA SZELÍD w. pleasure youth   4          
15 BUSAI SZABINA PIHE w. pleasure youth   5          
124 KISS NOÉMI BRANDY BAR MALBEC w. pleasure youth   dq          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
24 GERGELY KATA SURPRISE LADY w. pleasure amateur   1          
56 HOMOKY ZSÓFIA COHIBA w. pleasure amateur   2          
38 GACSAL BERNADETT ER STAR ENTERPRÍZ w. pleasure amateur   3          
36 KÁROLY ATTILA COWBOY DUN IT w. pleasure amateur   4          
33 KRISTÓF SÁNDOR SUNSET w. pleasure amateur   5          
65 ÁRVAI ISTVÁN  COWBOY FINDER w. pleasure amateur   dq          
6 CSAPÓ SÁNDOR SPIRIT w. pleasure amateur              
7 POLLÁK TAMÁS WRANGLER w. pleasure amateur              
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
38 GACSAL BERNADETT ER STAR ENTERPRÍZ w. pleasure open   1          
1 SZALONTAI VIRÁG  YENKEE KING w. pleasure open   2          
56 HOMOKY ZSÓFIA COHIBA w. pleasure open   3          
36 KÁROLY ATTILA COWBOY DUN IT w. pleasure open   4          
22 FEHÉRVÁRI PÁLMA REDSKIN COCO w. pleasure open   5          
40 LEDNECZKI LÁSZLÓ SZELÍD w. pleasure open              
27 POLÁNYI MÁTÉ SPIRIT w. pleasure open              
7 POLLÁK TAMÁS WRANGLER w. pleasure open              
24 GERGELY KATA SURPRISE LADY w. pleasure open              
46 SHEDON BÉLA ABSAROKEE LAYTON w. pleasure open              
65 ÁRVAI ISTVÁN  COWBOY FINDER w. pleasure open              
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
30 GOÓR MÁRIA STORMS HOBBY DOC w. riding open 68,5 1          
4 DRÁVAI DOROTTYA STUART DOC SOLANO w. riding open 59 2          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
11 BARANYAI KINGA DOCO DIANA LENA w. horsemanship gyerek 8 1          
19 KARL KITTI FANNY w. horsemanship gyerek 6 2          
15 BUSAI SZABINA PIHE w. horsemanship gyerek 3 3          
124 KISS NOÉMI BRANDY BAR MALBEC w. horsemanship gyerek              
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
4 DRÁVAI DOROTTYA STUART DOC SOLANO w. horsemanship youth 16 1          
22 FEHÉRVÁRI PÁLMA REDSKIN COCO w. horsemanship youth 15 2          
16 HEFFLER HELKA TB DOCS ARCHIE w. horsemanship youth 14 3          
15 BUSAI SZABINA PIHE w. horsemanship youth              
                     
rajtszám név lónév versenyszám  pont helyezés          
38 GACSAL BERNADETT ER STAR ENTERPRÍZ w. horsemanship amateur 12 1          
36 KÁROLY ATTILA COWBOY DUN IT w. horsemanship amateur 7 2          
24 GERGELY KATA SURPRISE LADY w. horsemanship amateur 3 3          
56 HOMOKY ZSÓFIA COHIBA w. horsemanship amateur dq dq          
65 ÁRVAI ISTVÁN  COWBOY FINDER w. horsemanship amateur              
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  idő 1 idő2 helyezés        
14 KASTÉLY ÁKOS HOLLÓ pole bending youth 30:27:00 27 : 87 1        
58 DÖRNYEI LAURA WHISKY pole bending youth 29 : 04 + 5 34 : 04 29:09:00 2        
57 DÖRNYEI REGINA BORI pole bending youth 30:29:00 32 : 50 + 5 37 : 50 3        
10 POLLÁK FRUZSINA MANI pole bending youth 35:12:00 35:43:00 4        
18 BERNÁTH VANESSZA FURA pole bending youth          
15 BUSAI SZABINA PIHE pole bending youth          
26 BRÁZOVICS RITA VIHAR pole bending youth          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  idő 1 idő2 helyezés        
17 KASTÉLY ATTILA CD pole bending open 21 : 58 21 : 51 1        
59 DÖRNYEI JÓZSEF COWBOY'S LITTLE LENA/FLIT pole bending open 22 : 69 + 5 27 : 69 22 : 22 2        
110 VOLENTICS FERENC SENIORS EMOTION pole bending open          
123 ANGELICA DAHLGREN OAK pole bending open          
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  idő 1 idő2 helyezés        
57 DÖRNYEI REGINA BORI barrel racing youth . 23 : 87 . 20 : 99 1        
14 KASTÉLY ÁKOS HOLLÓ barrel racing youth 23 : 41 + 5 28 : 41 22:32 2        
58 DÖRNYEI LAURA WHISKY barrel racing youth , 22 : 76 23 : 13 + 5 28 : 13 3        
25 BERNÁTH VANESSZA FURA barrel racing youth 27 : 90 4        
10 POLLÁK FRUZSINA MANI barrel racing youth 28 : 75  28:13:00 5        
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  idő 1 idő2 helyezés        
17 KASTÉLY ATTILA CD barrel racing open 16 : 04 1        
61 DÖRNYEI JÓZSEF FIRE WATER KONAC barrel racing open 16:32 2        
47 REDREZZA FEDERICO COHIN ALL NIGHT barrel racing open 16 : 52 16 : 58 3        
13 NAGY-TÓTH ZSOLT KACKIÁS barrel racing open 17 : 76 16 : 80 4        
110 VOLENTICS FERENC SENIORS EMOTION barrel racing open 17 : 64 + 5 22 : 64 . 16 : 92 5        
26 BRÁZOVICS RITA VIHAR barrel racing open 17 : 89 + 5 22 : 89 17:52 6        
59 DÖRNYEI JÓZSEF COWBOY'S LITTLE LENA/FLIT barrel racing open . 17 : 90 18:11 7        
123 ANGELICA DAHLGREN OAK barrel racing open 21:06 19 : 63 + 5 24 : 63 8        
153 GIUGHERA GIOPANO SOROTY CHIX barrel racing open 17 : 17 + 5 22 : 17 18 : 21 + 15 33 : 21 9        
                     
          OB     KUPA    
rajtszám csapatnév nevek lónevek versenyszám  cows 1 I. FORDULÓ idő 1 I. FORDULÓ helyezés cows 2 II. FORDULÓ  idő2 II. FORDULÓ helyezés
48, 29 Walter Team Walter András, Dörnyei József Sisco, Whiskey ranch sorting open 2 0:57 2 3 1 : 30 1
29, 17 Villámok Dörnyei József, Kastély Attila Whiskey, CD ranch sorting open 4 1:30 1 2 1:03 2
17, 48 Wild dogs  Kastély Attila, Walter András CD, Sisco ranch sorting open 1 0:38 3 1 0:52 3
28, 54 Zsidányok Fejér Bogi, Mester Attila Katarinas Reminic, Ses Sweet Solano ranch sorting open OB-ban NEM INDULNAK     1 1:11 4
28, 25 Szomszédok Walter András Fejér Bogi Sisco, Katarinas Reminic ranch sorting open 1 1:23 4 kupáben nem indultak    
16, 70 Rock & Roller Heffler Helka, Fáy Katinka Archie, Quattro ranch sorting open       nem mentek    
63, 1 Silverado Crazy Cowboy Club Szalontai Zoltán, Szalonati Virág Joshua, Yankee King ranch sorting open nem mentek          
63, 48 Old Ranch Boys Szalontai Zoltán, Walter András Joshua, Sisco ranch sorting open nem mentek          
                     
          OB     KUPA    
rajtszám csapatnév nevek lónevek versenyszám  cows 1 I. FORDULÓ idő 1 I. FORDULÓ helyezés cows 2 II. FORDULÓ  idő2 II. FORDULÓ helyezés
63, 1, 48 Old Youngs Szalontai Zoltán, Szalontai Virág, Walter András Joshua, Yanke King, Sisco team penning open 2 1:26 1 1 1:30 3
17, 48, 29 Ráadás Kastély Attila, Dörnyei József, Walter András CD, Whiskey, Sisco team penning open 0     3 1:02 1
29, 17,63 Préri Boys Kastély Attila, Dörnyei József, Szalontai Zoltán CD, Whiskey, Joshua team penning open dq     2 1:22 2
54, 3, 20 Mester Team Vizi Zoltán,Mester Attila, Mester Tímea Solanos, Ses Sweet Solano, Docs Genuin Cowboy team penning open dq     NEM INDULNAK    
54, 3, 28 BULLS Vizi Zoltán, Mester Attila, Fejér Boglárka Solanos, Ses Sweet Solano, Katarinas Reminic team penning open dq     NEM INDULNAK    
, 28, 126 Tasmán ördögök Dörnyei József, Fejér Bogi, Katona Szabolcs Whiskey, Katarinas Reminic, Cohiba team penning open 0     NEM INDULNAK    
                     
                     
rajtszám név lónév versenyszám  idő 1 idő2 helyezés        
126 KATONA SZABOLCS COHIBA roping open             
17 KASTÉLY ATTILA CD roping open             
 
PARTNEREK
weboldalkďż˝szďż˝tďż˝s, webdesign, weblapkďż˝szďż˝tďż˝s © 2008 Magyar Lovas szďż˝vetsďż˝g www.lovasszovetseg.hu